1. Strona główna /
  2. Projektowanie wspomagane komputerowo / CAD /

Projektowanie wspomagane komputerowo / CAD

Projektowanie wspomagane komputerowo

W ramach jednego z obszarów naszej działalności zajmujemy się tworzeniem szczegółowej dokumentacji technicznej dla przedsiębiorstw naszych klientów. Przygotowujemy zróżnicowane projekty na potrzeby rozwoju firm, związanych między innymi z przemysłem motoryzacyjnym i maszynowym. Wykonujemy również działania w ramach inżynierii odwróconej. Badamy konkretne maszyny i urządzenia pod kątem ich wykonania oraz zastosowanych mechanizmów czy funkcjonalności.

Korzystamy z nowoczesnego oprogramowania komputerowego CAD, dzięki czemu współpraca jest komfortowa dla obu stron. W każdej chwili jesteśmy w stanie nanieść niezbędne poprawki w projektach maszyn i narzędzi specjalnych, konstrukcji spawanych czy elementów wielkoseryjnych. Zajmujemy się również konstruowaniem zaprojektowanych przez siebie podzespołów, urządzeń czy całych linii produkcyjnych. Mamy możliwość stworzenia prototypu produktu lub jego ostatecznej wersji, która będzie gotowa do użytku w przedsiębiorstwie klienta.

Podejmujemy współpracę w ramach dużych procesów usprawniających w firmie, jak i drobnych zleceń na nowe maszyny czy unowocześnienie stosowanych komponentów.

Mamy różnorodne doświadczenia w konstruowaniu detali, podzespołów, zespołów między innymi dla przemysłu samochodowego, kolejowego, okrętowego wytwarzanych we wszystkich znanych technologiach używanych przez naszych klientów.  Dotyczy to zarówno gotowych wyrobów, jak również narzędzi oraz linii produkcyjnych na których są wytwarzane.

Zespół nasz brał udział zarówno w samodzielnych przedsięwzięciach konstrukcyjnych, gdzie chodziło o wcielenie w życie pomysłu, jak również  w dużych projektach konstruowania współbieżnego.

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
zamknij