1. Strona główna /
  2. Projektowanie wspomagane komputerowo / CAD /

Projektowanie wspomagane komputerowo / CAD

Projektowanie wspomagane komputerowo

Przedmiotem działalności działu CAD Dagar Sp. z o.o. jest projektowanie, doradztwo i rozwój w odniesieniu do środków lokomocji, maszyn i urządzeń oraz wykonywanie dokumentacji technicznych.

W naszej ofercie znajdują się miedzy innymi:

  • projektowanie części wielkoseryjnych, wykonanych z tworzyw sztucznych, tłoczonych, odlewanych i innych;
  • projektowanie konstrukcji spawanych;
  • projektowanie i wykonawstwo oprzyrządowania i narzędzi specjalnych;
  • projektowanie i wykonawstwo maszyn specjalnych;
  • inżynieria odwrotna.

Oferujemy swe usługi dla klientów z przemysłu motoryzacyjnego na rynkach całego kraju.

 
Mamy różnorodne doświadczenia w konstruowaniu detali, podzespołów, zespołów między innymi dla przemysłu samochodowego, kolejowego, okrętowego wytwarzanych we wszystkich znanych technologiach używanych przez naszych klientów.  Dotyczy to zarówno gotowych wyrobów, jak również narzędzi oraz linii produkcyjnych na których są wytwarzane.

Zespół nasz brał udział zarówno w samodzielnych przedsięwzięciach konstrukcyjnych, gdzie chodziło o wcielenie w życie pomysłu, jak również  w dużych projektach konstruowania współbieżnego.

Wraz z współpracującymi narzędziowniami, w zależności od zapotrzebowania klientów, wykonujemy gotowe maszyny, narzędzia specjalne, jak również prototypy urządzeń przez nas zaprojektowanych.

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
zamknij