O firmie

Nasza firma jest dystrybutorem na rynek Polski wielu europejskich producentów.

Zajmujemy się sprzedażą części do produkcji maszyn i elementów do utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych.

W swojej ofercie posiadamy min.:

Poza dystrybucją oraz utrzymaniem ruchu firma Dagar prężnie rozwija się w tematyce projektowania CAD.

Wytworzone różnego rodzaju części maszyn oraz rozwiązania poprawiające produktywność przez naszą firmę spisują się bardzo dobrze u wielu klientów co potwierdzają oni sami.

Od pewnego czasu firma Dagar zwiększyła swoją ofertę o przenośniki do róznych gałezi przemysłu. Bardzo staranne wykonanie jak i zastosowanie najlepszych podzespołów z oferty gwarantuje niezawodność na długie lata.

Produkując stanowiska do pakowania na własny użytek firma postanowiła wprowadzić również do oferty stanowiska robocze, które są bardzo ciekawym sposobem na unormowanie przebiegu produkcji różnego rodzaju działów. Duże możliwości jakie dają konstrukcje z profili aluminiowych nie ogranicza nas w żaden sposób.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Grupa Dagar.

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
zamknij