1. Strona główna /
  2. Przenośniki i transportery /

Przenośniki i transportery

W prezentowanej ofercie znajdują się transportery, które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Wykorzystywane są do przenoszenia drobnych części na taśmach produkcyjnych, materiałów sypkich (zbóż, cementu, piasku), a także dużych elementów o niedużej masie. W ofercie znajdują się przenośniki:

  • ślimakowe,
  • rolkowe,
  • łańcuchowe,
  • taśmowe,
  • paskowe.

Każdy z nich znajdzie zastosowanie w innej branży: przenośnik ślimakowy jest odpowiedni do przenoszenia materiałów sypkich w układzie ukośnym, a rolkowy sprawdzi się wewnątrz zakładów produkcyjnych. Transporter łańcuchowy przyda się podczas przenoszenia przedmiotów o dużej masie (nawet przy bardzo dużym nachyleniu), a taśmowy (paskowy) okaże się sprawdzonym uzupełnieniem linii zajmujących się transportem większych towarów o mniejszej wadze.

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
zamknij