1. Strona główna /
  2. Silniki elektryczne AC /

Silniki elektryczne AC

Jako nasz klient z pewnością będziesz zainteresowany ofertą silników elektrycznych AC do zastosowań przemysłowych. Przygotowaliśmy ofertę, w której znajdują się modele elektryczne, trójfazowe, jednofazowe, a także na prąd zmienny. Wybór konkretnego urządzenia zależy w dużej mierze od rodzaju przeciążenia, prędkości obrotowej oraz mocy.

Aby ułatwić wybór odpowiedniego rozwiązania, poniżej znajdują się trzy opcje wyboru obrotów, na jakich pracują wybrane silniki AC. Przygotowana przez nas tabela pozwoli na zakup urządzenia w pełni odpowiadającego potrzebom naszych Klientów. Przed wyborem zachęcamy do dokładnego zapoznania się ze specyfikacją produktów, a w razie dodatkowych pytań do kontaktu z naszym doradcą. Specjalista wskaże, który model elektryczny jednofazowy, trójfazowy czy na prąd zmienny okaże się odpowiednim wyborem.

 

Wybierz obroty:

Wybierz kryteria wyszukiwania:

Wyniki:

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
zamknij