1. Strona główna /
  2. Koła zębate modułowe /

Koła zębate modułowe

Elementy o szerokim zastosowaniu w przemyśle maszynowym i produkcyjnym? To bez wątpienia koła zębate modułowe o prostej budowie, wykonane ze wzmacnianej stali. Do prawidłowego działania wymagają zastosowania listew zębatych. W ten sposób stają się odpowiednie do prawidłowego działania mechanizmów, w których istotne jest uzyskanie liniowego przemieszczania się elementów. Dzięki temu z powodzeniem znajdują zastosowanie w wielu urządzeniach, w których istotne jest niezawodne funkcjonowanie mechanizmu opartego o oferowane przez nas części.

Poniżej znajdują się wybrane moduły stalowych kół zębatych o prostej budowie. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się ze specyfikacją techniczną produktów. W razie dodatkowych pytań służymy fachową poradą – ułatwi to dopasowanie elementu do konkretnego urządzenia.

 

Koła zębate Modułowe o zębach prostych:


Koła zębate wykonane są ze stali C45 UNI 7845
Koła modułowe kąt przyporu 20°

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
zamknij