1. Strona główna /
  2. Koła łańcuchowe /

Koła łańcuchowe

Przeniesienie napędu za pomocą łańcuchów jest bardzo popularne. Przekładnie łańcuchowe wykorzystywane są do wielu zastosowań, szczególnie tam, gdzie muszą przenosić duże momenty obrotowe.

W naszej ofercie znajdują się koła z hartowanymi zębami, tarczowe, nierdzewne, żeliwne, pod tuleję TAPER LOCK, z łożyskiem i inne, różniące się budową i zastosowaniem. Nasza oferta na koła łańcuchowe jest również wzbogacona o zębatki z otworami „na gotowo”, czyli koła łańcuchowe „SPECIAL SYSTEM” - koła z hartowanymi zębami, otworem w tolerancji H7, rowkiem wpustowym w tolerancji H9 i otworami na śruby mocujące. To rozwiązanie pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze związane z roztaczaniem otworów pod daną średnicę.

Nasza firma posiada również możliwość obróbki mechanicznej i cieplnej oferowanych przez nas kół, a także wykonuje elementy wg powierzonej dokumentacji technicznej.

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
zamknij