1. Strona główna /
  2. Pasy zębate /

Pasy zębate

Pasy zębate są coraz częściej wykorzystywane we wszystkich gałęziach przemysłu. Oferowane przez nas pasy są wykonane z poliuretanu lub neoprenu. W obszarze pasów współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami. Jesteśmy w stanie dostarczyć pasy zębate następujących producentów m.in. GATES, OPTIBELT, ELATECH, STRONGBELT itp. W przypadku projektowania nowego systemu napędowego jesteśmy w stanie zaporoponować szeroką gamę pasów zębatych, aby zapewnić jak najdłuższą żywotność, a także wysoki stosunek jakości do ceny.

Pasy o podziałce metrycznej, pasy o podziałce calowej, pasy z metra, pasy łączone, pasy z rękawa, pasy z kordem kevlarowym, pasy z zabierakami, to tylko część asortymentu, który jest w naszej szerokiej ofercie pasów zębatych.

W naszej ofercie znajdują się pasy zębate typu:

  • T, AT
  • HTD 3M, HTD 5M, HTD 8M, HTD 14M
  • MXL, XL, L, H, XH, XXH

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
zamknij