1. Strona główna /
  2. Stanowiska montażowe / robocze / do pakowania /

Stanowiska montażowe / robocze / do pakowania

Stanowiska montażowe / robocze / do pakowania

W swojej ofercie firma Dagar posiada również różnego rodzaju stanowiska robocze. Zwane również stanowiskami montażowymi czy też stanowiskami  do pakowania znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie proces produkcji jest bardzo powtarzalny i chcemy stworzyć ergonomiczne stanowisko dla pracowników. 

Stanowiska takie mogą również współpracować z maszynami, robotami, suwnicami automatycznymi i być częścią linii produkcyjnej gdzie potrzebujemy stanowiska z dostępem do stale uzupełninych stanów materiału na tym stanowisku.

Stanowiska posiadają postać stołu, jak i całej ściany roboczej. Wykonywane są pod aktalną potrzebę inwestora. Są w pełni konfigurowalne co daje dużą elastycznosć przy zmianach miejsc usytuowania stołu jak i rozbudowie istniejących stanowisk.

Wymiary jak i wyposażenie są kwestią indywidualną. Stanowiska robocze znajdują zastosowanie w praktycznie każdej gałęzi przemysłu. Kwestią kluczową jest dostosowanie stanowiska pod dany profil produkcji gdzie niezbędnymi są doświadczenia klienta. 

Stanowiska firmy DAGAR wyposażone mogą zostać w system wizyjny z rejestracją przebiegu skłądania / pakowania elementów co daje kontrolę przy dalszych operacjach na zestawach elementów czy biorąc pod uwagę stół do pakowania przesyłek kontrolę nad tym co zostało wysłane do klienta.

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
zamknij