1. Strona główna /
  2. Przenośniki i transportery /
  3. PRZENOŚNIKI ŚRUBOWE /

PRZENOŚNIKI ŚRUBOWE

Oferujemy duży wybór urządzeń przemysłowych, między innymi przenośniki śrubowe, które służą do transportowania materiałów sypkich. Sprawdzają się na halach produkcyjnych, a także wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność przemieszczania różnych rodzajów kruszywa i innych drobnych elementów. Są wówczas przekazywane ze zbiornika do miejsca, w którym podlegają dalszej obróbce lub są pakowane do sprzedaży.

Przenośnik wykorzystuje działanie śruby, która obraca się, przesuwając materiał. Proces transportu może odbywać się w korycie otwartym lub zamkniętym. Istnieje więc możliwość odizolowania kruszywa, a przez to na przykład zapobiegnięcia jego zanieczyszczeniu lub zapewnienia pracownikom większego bezpieczeństwa. Maszyny różnią się także średnicą, całkowitą długością koryta, wydajnością oraz tak zwanym skokiem śruby ślimaka. Ponadto przenośniki śrubowe wykonywane są z wałem lub bez wału, a koryto i ślimak mogą być zrobione z tworzywa lub metalu.

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
zamknij