1. Strona główna /
  2. Przenośniki i transportery /
  3. PRZENOŚNIKI_ŁAŃCUCHOWE /

PRZENOŚNIKI_ŁAŃCUCHOWE

Znajdują wykorzystane przy transporcie pojedynczych przedmiotów o dużej masie z którymi nie radzą sobie przenośniki taśmowe i rolkowe, bywa często wyposażony w dodatkowe elementy utrzymujące towar: dodatkową zaletą jest to, że mogą transportować materiały przy dużym nachyleniu.

Przenośnik łańcuchowy

Najczęściej wykorzystywane do transportu ładunków o regularnym kształcie podstawy takich jak: palety, kartony, skrzynie, elementy drewniane itp. o zróżnicowanym zakresie wagowym.

Przenośniki łańcuchowe moga pracowac jako pojedyncze segmenty oraz jako składowe linii transportu palet. Służą równie do zmiany kierunku transportowanego ładunku lub przekazywania go z jednego ciągu transportowego na drugi.


Parmetry przenosników takie jak: ilość łańcuchów, nośność, długosć, szerokość robocza, prędkość, wysokość itp. są zawsze dostosowane do ładunku i technicznych wymagań inwestora.

Firma DAGAR  jako nieliczna w branży posiada w swojej ofercie przenośniki łańcuchowe do elementów o dużej temperaturze, któr niejednokrotnie wychodzą prosto z pieca.

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
zamknij