1. Strona główna /
  2. Koła pod pasy klinowe /
  3. Koła pasowe pod pas klinowy pod tuleje rozprężono-zaciskowe /

Koła pasowe pod pas klinowy pod tuleje rozprężono-zaciskowe

 

W 3 standardowych typach: A, B oraz C możemy zaproponować koła pasowe, które są stosowane pod pas klinowy pod tuleje rozprężno-zaciskowe. Ponadto w każdym z dostępnych typów można również nabyć kolejne 5 lub 6 wersji artykułów zróżnicowanych ze względu na liczbę zastosowanych rowków, których posiadają od 1 do nawet 6. Potwierdzeniem ich trwałości oraz jakości wykonania jest chociażby zgodność z międzynarodowymi normami DIN 2211-3, a także ISO 4183.

Możliwości kół pasowych pod tuleje rozprężno-zaciskowe

Zastosowanie tych elementów charakteryzuje się przede wszystkim bardzo łatwym i szybkim montażem. Poza tym cechują się one również bardzo wysokimi parametrami w zakresie trwałości, czego dowodem jest wykorzystanie bardzo dobrego stopu żeliwa do ich wykonania. Wszystkie te elementy składają się również na stabilność konstrukcji, która będzie mogła wydajnie pracować nawet przy stosunkowo dużych prędkościach działaniach maszyny. Oprócz kół pasowych pod tuleje rozprężno-zaciskowe zapewniamy również opcje pod Taper Lock czy otwór pilotażowy.

 

typ Z typ A typ B typ C
Nie występuje w tej wersji. 1 rowkowe SPA/01 1 rowkowe SPB/01 1 rowkowe SPC/01
  2 rowkowe SPA/02 2 rowkowe SPB/02 2 rowkowe SPC/02
  3 rowkowe SPA/03 3 rowkowe SPB/03 3 rowkowe SPC/03
  4 rowkowe SPA/04 4 rowkowe SPB/04 4 rowkowe SPC/04
  5 rowkowe SPA/05 5 rowkowe SPB/05 5 rowkowe SPC/05
    6 rowkowe SPB/06  

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
zamknij