1. Strona główna /
  2. Sprzęgła /

Sprzęgła

Oferowane przez nas sprzęgła można rozdzielić na dwie grupy: sprzęgła sztywne i sprzęgła elastyczne. Sprzęgła sztywne są wykorzystywane szczególnie tam, gdzie wymagana jest spora sztywność skrętna, bezluzowe przenoszenie ruchu obrotowego, wysoka niezawodność i bardzo niska bezwładność.

Sprzęgła elastyczne, które przenoszą moment obrotowy absorbując nadmierne i niepotrzebne wibracje. Sprzęgła elastyczne wykonane są z aluminium, ze stali lub żeliwa.

Piasty sprzęgieł różnią się wielkością i wykorzystanym materiałem (w zależności od potrzebnej średnicy otworu). Do poszczególnych zastosowań mogą Państwo wybrać daną wkładkę sprzęgła, która różni się twardością ShA i przenoszonym momentem.

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
zamknij