1. Strona główna /
  2. Elementy wykonane wg. rysunku technicznego /

Elementy wykonane wg. rysunku technicznego

Oferujemy Państwu usługę produkcji części do maszyn i urządzeń według przekazanego rysunku technicznego w wersji papierowej jak i elektronicznej prawie we wszystkich dostępnych formatach takich jak: pdf, jpg, bmp,gif, cad, dxf, dwg, stp itd. Poprzez naszą wieloletnią współpracę z zakładami obróbczymi zarówno w kraju jak i za granicą jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu komponenty o bardzo wysokiej jakości przy dostępnych cenach gwarantując przy tym zaoszczędzenie kosztów produkowanych części średnio od 30% nawet do 60% w porównaniu do cen jakie trzeba ponieść w zakładach obróbczych w kraju czy nawet w porównaniu do kosztów jakie ponoszą Państwo we własnych parkach maszynowych. Posiadamy bardzo bogaty wachlarz usług wykonujemy części niemal z każdego rodzaju stali i tworzywa jak i do prawie każdej branży maszynowej od górnictwa po spożywczą. Oferujemy również dodatkowe usługi takie jak hartowanie, anodowanie, cynkowanie, nawęglanie, azotowanie itp.

Działamy w oparciu o jasne i przejrzyste procesy produkcji. Klientom oferujemy wgląd do każdego etapu produkcyjnego zleconych nam elementów poprzez wspólne wizyty w zakładach produkcyjnych lub zdjęcia i filmy produkowanych części oraz konsultacje po przeprowadzonych testach kontroli jakości.

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
zamknij