1. Strona główna /
  2. Przenośniki i transportery /
  3. PRZENOŚNIKI_ROLKOWE /

PRZENOŚNIKI_ROLKOWE

 Nasza firma zajmuje się sprzedażą maszyn i urządzeń, które poprawiają wydajność poszczególnych procesów w zakładach produkcyjnych.Przenośniki rolkowe

 Zapewniamy firmom przenośniki rolkowe, które służą utrzymaniu ruchu pomiędzy poszczególnymi stanowiskami. Umożliwiają przesyłanie zapakowanych, gotowych wyrobów lub prefabrykatów. Elementy te muszą jednak posiadać prostokątną lub okrągłą podstawę, pozbawioną wystających i asymetrycznych części. Dzięki temu żadne opakowanie lub pojedynczy wyrób nie haczy o maszynę i nie blokuje transportu, lecz jest szybko przesyłany na przykład do dalszej obróbki.

Dostosowujemy maszyny do potrzeb konkretnego zakładu przemysłowego, montując zderzaki końcowe czy prowadnice po bokach urządzeń. Ponadto umożliwiamy zakup kilku typów produktów: przenośników rolkowych grawitacyjnych oraz napędzanych, a także z pojedynczym lub podwójnym kołem łańcuchowym czy też z jednym lub dwoma rowkami w każdej rolce. Jeśli potrzebują Państwo solidnie wykonanych maszyn, zaprojektowanych specjalnie dla Waszego zakładu, zapraszamy do kontaktu.

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
zamknij