1. Strona główna /
  2. HITECO PROFESIONALNE ELEKTROWRZECIONA /

HITECO PROFESIONALNE ELEKTROWRZECIONA

 


  ​ Firma Dagar jest również dystrybutorem bardzo wysokiej jakości Elektrowrzecion Włoskiej firmy HITECO. Pełna gama produktów firmy Hiteco stawia firmę wśród liderow w Europie jeśli chodzi o produkcję Elektrowrzecion oraz podzespołów do maszyn obróbczych. Wysokiej jakości produkty  sprzedawane są na całym świecie.

KOD - ROZSZYFRUJ KOD PRODUCENTA

W kategorii Elektrowrzecion znajdziecie Państwo opcje (A.T.C) z automatyczną wymianą narzędzia oraz (M.T.C) z ręczna wymianą narzędzia. Zakresy pracy wrzecion oraz ich zastosowanie jest bardzo szerokie w różnych branżach jak i przy obróbce różnych materiałów począwszy od drewna, przez tworzywa sztuczne, aluminium oraz stal. Asortyment jest bardzo szeroki, a przy doborze odpowiedniego wrzeciona oferujemy naszą pomoc.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz w razie pytań do kontaktu w celu doboru odpowiedniego wrzeciona.

A.T.C - Automatic tool change (automatyczna wymiana narzędzia)

M.T.C - Manual tool change (ręczna wymiana narzędzia)

 

DOBIERZ WRZECIONO MOCY (kW)

do 2kW

2 - 5,5 kW

5,5 - 8 kW

8 - 12kW

12 - 20kW

powyżej 20 kW

 

DOBIERZ PO TYPIE WRZECIONA

A.T.C. POWERTECH SERIES

powertech

A.T.C. CUSTOMTECH SERIES

customtech

A.T.C. ROBOTECH SERIES

robotech

M.T.C. SPINDLES

M.T.C. SPINDLES

BIROTARY

BIROTARY

BORING UNITS

AGGREGATE UNITS

 

 

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
zamknij